Poniżej przedstawiamy kroki, które należy wykonać, gdy zdecydowali się Państwo nawiązać współpracę z naszą firmą:

1. Podjęcie decyzji o budowie domu drewnianego sposobem Przenoszenia domu drewnianego z bali, a następnie kupno oferowanego przez nas domu lub zlecenie przenosin domu zakupionego przez Państwa.

2. Wizyta w siedzibie naszej firmy, obejrzenie przykładowego domu przenoszonego.

3. Omówienie koncepcji zagospodarowania i wyjaśnienie wszelkich pytań związanych z inwestycją.

4. Uzgodnienie terminu realizacji.

5. Podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki.

6. Przygotowanie formalne pod inwestycje (wybór projektu i wszystkie formalności związane z pozwoleniem na budowę).

Istnieją dwie możliwości jeżeli chodzi o realizację inwestycji w kontekście projektu architektonicznego.
Pierwsza to przygotowanie nowego projektu w oparciu o już istniejący. Poprzez modyfikację gotowego projektu dopracowujemy projekt do potrzeb klienta. Dopuszczalne są wszelkie zmiany pomieszczeń oraz wymiarów domów.
Druga to indywidualne projektowanie zaakceptowanego domu do przeniesienia poprzez inwentaryzacje istniejącego stanu a następnie przeprojektowywanie wnętrza. Należy jednak pamiętać że proces powstawania wizerunku naszego domu jest najważniejszym etapem w procesie inwestycyjnym. Nic bardziej nie cieszy jak rzut oka na dom, który przez wiele, wiele lat bez względu na mody stwarza wrażenie świeżości i elegancji a pod względem użyteczności nie ma sobie równych, a architektura sprzed lat ma wiele zalet w sobie ukrytych.

Ceny

Cena robocizny każdego przenoszonego przez nas domu ustalana jest indywidualnie na podstawie zakresu prac które będziemy wykonywać.
Cena domu drewnianego kształtuje się w zależności od m² parteru domu:
Orientacyjnie można przyjąć, że stan surowy zamknięty dla średniej wielkości domu mieszkalnego (bez podpiwniczenia), kształtuje się w granicach 60-80 tyś zł. Zazwyczaj im większy dom, tym koszty nieznacznie wzrastają.
Nawiązanie współpracy łączy się z podpisaniem przez Państwa umowy i wpłatą zaliczki. Zwykle wynosi ona 20% wartości podpisanej umowy, następne opłaty dokonywane są w miarę postępu prac.

 

Domy do przeniesienia!
Nasza firma przenosi gotowe używane domy i zmienia je pod względem architektonicznym i użytkowym. Czas montażu domu wynosi od 2 do 3 tygodni. Więcej >>

 

Dodatkowo ściany są dyblowane kołkami z drewna liściastego tzw teble. Budowa ścian w konstrukcji wieńcowej polega na tym, że bale układa się... Więcej >>

 

Galeria zdjęćPrzejdź do galerii

 

 
 

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz:

( Pola oznaczone gwiazdką są wymagane )This form is powered by Free Contact Form

 

Kamil Markiewicz 2007 | All rights Reserved | markiewicz.mail@gmail.com